Skip to content

PIĘKNY UŚMIECH

to zdrowy uśmiech

Stomatologia

Goldenmed Oddział Warszawa

Centrum Medyczne Goldenmed oferuje usługi stomatologiczne udzielane przez wykwalifikowanych specjalistów.

W ramach naszych usług oferujemy Państwu leczenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu stomatologicznego i radiologicznego oraz materiałów najwyższej jakości. Nasz zespół to wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, którzy posiadają wieloletni staż pracy oraz odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie.


Oferujemy usługi stomatologiczne z zakresu:

PROFILAKTYKA

Profilaktyka to zapobieganie powstawaniu próchnicy i paradontozy. Prawidłowo stosowana pozwala osiągnąć najdoskonalsze efekty w postaci zdrowego i pięknego uśmiechu. Doskonała  higiena zębów oraz higiena jamy ustnej to nasz cel.

Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia, które pozwalają w sposób komfortowy na wykonywanie takich zabiegów jak:
– usuwanie kamienia nazębnego (scaling)
– czyszczenie zębów z osadu nazębnego (piaskowanie)
– lakierowanie powierzchni zębów (fluoryzacja)

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

W stomatologii zachowawczej celem jest zachowanie naturalnych zębów w jak najlepszej kondycji przez całe życie.Najpowszechniejszą chorobą zębów jest próchnica. Jej objawami są nadwrażliwość, przebarwienia szkliwa i ból. Jeżeli zauważycie Państwo takie objawy u siebie, oznacza to, że należy udać się na wizytę i rozpocząć leczenie. Aby,wizyta przebiegała komfortowo i bez bólu, używamy nowoczesnego sprzętu, znieczuleń, a do wypełnienia ubytków materiałów kompozytowych sprawdzonych firm. Zajmujemy się także przeprowadzaniem zabiegów z zakresu endodoncji.

Zalecamy jednak systematyczne przeglądy, które pomogą rozpoznać wczesne stadium próchnicy, czyli plamy demineralizacyjne, które można leczyć za pomocą preparatów zawierających fluor bez konieczności borowania.

ENDODONCJA POD MIKROSKOPEM (LECZENIE KANAŁOWE)

Endodoncja polega na usunięciu zainfekowanej miazgi z komory i kanałów zęba, mechanicznym poszerzeniu i odkażeniu oraz szczelnym wypełnieniu kanałów specjalnymi materiałami. Leczenie endodontyczne wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny.
Dzięki nowoczesnym metodom leczenie endodontyczne przynosi długotrwałe i stabilne efekty.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Chirurgia stomatologiczna obejmuje cały szereg zabiegów w obrębie jamy ustnej. Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia bezpieczeństwo oraz bezbolesne przeprowadzenie zabiegu. Chirurgia stomatologiczna pozwala na przygotowanie jamy ustnej do zabiegów specjalistycznych m.in. leczenia protetycznego, wszczepiania implantów stomatologicznych oraz regeneracji kości.

Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

– ekstrakcje zębów
– operacyjne usuwanie zatrzymanych zębów
– odsłanianie zatrzymanych zębów do leczenia ortodontycznego
– resekcje wierzchołków korzeni
– podcinanie wędzidełek
– hemisekcje, radektomie
– korekty kształtu wyrostka i dziąseł
– usuwanie torbieli
– chirurgia implantologiczna

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

W dzisiejszych czasach osoby uważane za atrakcyjne dbają o własny wygląd i zdrowie. Szczególnym znakiem takich ludzi jest piękny zdrowy uśmiech.
Dla Twojego uśmiechu, proponujemy udoskonalanie i poprawianie uśmiechu poprzez:
– wybielanie zębów
– instruktaż higieny jamy ustnej
– zabiegi higieniczne
– usuwanie kamienia nazębnego i osadów
– usuwanie przebarwień
– korekty kształtu zęba
– korony protetyczne
– licówki

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Stomatologia w Goldenmed to miejsce przyjazne małym pacjentom. Wiemy i rozumiemy, że leczenie stomatologiczne dzieci to duże wyzwanie dla rodzica i lekarza.
Leczenie właściwe poprzedzamy  wizytami  adaptacyjnymi i edukacją. Od momentu wejścia mały pacjent może liczyć na uśmiech wszystkich naszych pracowników, zapoznaje się z naszym gabinetem, a leczenie rozpoczynamy, gdy pacjent zaprzyjaźni się z personelem i lekarzem. Mali pacjenci mogą sobie wybrać kolor wypełnienia, co również często wpływa pozytywnie na ich podejście do leczenia.

Nasz gabinet oferuje kompleksową opiekę i proponuje program składający się z kolejnych wizyt, które pomagają naszym pociechom mieć zdrowy uśmiech od dziecka do dorosłego człowieka.

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna zajmuje się uzupełnianiem brakujących zębów oraz odbudową brakujących tkanek w obrębie pojedynczego zęba.
Zęby stanowią spójny zespół, a brak choćby jednego z nich przyczynia się do powstania nieprawidłowości zgryzowych i zaniku kości. Braki zębowe są również częstą przyczyną zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych.

IMPLANTOLOGIA

Implantologia to dziedzina stomatologii zajmująca się odtwarzaniem braków zębowych. Wykorzystujemy do tego wysokiej jakości implanty, na których następnie wykonywane jest uzupełnienie protetyczne. Leczenie implantologiczne jest obecnie najbardziej trwałym, funkcjonalnym oraz wysokoestetycznym sposobem uzupełnienia braków zębowych.

Pełna oferta stomatologiczna:

Edytuj
 
Ceny usług stomatologicznych są ustalane indywidualnie.
W przypadku kompleksowej obsługi, cena kalkulowana jest w zależności od zakresu świadczonych usług.