Skip to content

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA

Goldenmed

KONSULTACJE PEDIATRYCZNE I INTERNISTYCZNE 
W RAMACH NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA NFZ

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej pacjenci mogą korzystać z usług lekarza internisty, lekarza pediatry, pielęgniarki i położnej po wcześniejszym złożeniu pisemnej deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki i położnej.
Złożenie deklaracji uprawnia do korzystania z usług w Centrum Medycznym Goldenmed w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

W celu skorzystania z porady lekarza w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, złóż deklarację wyboru do wybranego lekarza. Deklaracje wyboru lekarza POZ można złożyć w postaci papierowej lub w postaci elektronicznej za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP). Masz prawo nie częściej niż trzy razy w roku kalendarzowym bezpłatnie zmienić deklarację wyboru lekarza:

  • lekarz POZ (dla dzieci do 18 r.ż.) – lek. med. Anna Jędrzejczak
  • lekarz POZ (dla dorosłych) – lek. med. Stanisław Orłowski
  • pielęgniarka POZ– mgr Miśkiewicz Anna
  • położna POZ (dla kobiet, dziewczynek, chłopców do 3 miesiąca życia) – Ewelina Kopiec lub Jolanta Baranowska

Wypełnioną deklarację w postaci papierowej należy złożyć osobiście w rejestracji Centrum Medycznego Goldenmed.

Pacjent składający deklarację może korzystać ze wszystkich internistów lub pediatrów przyjmujących w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dla pacjentek ciężarnych (od 21 tygodnia ciąży), które złożyły deklarację w naszym centrum, prowadzimy przygotowanie do porodu w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. W celu skorzystania z bezpłatnej edukacji przedporodowej, prosimy o kontakt z położną:
– położna Jolanta Baranowska – numer telefonu 500 404 496
– położna Ewelina Kopiec – numer telefonu 538 341 489

Aktualna lista lekarzy przyjmujących w ramach Narodowego Funduszu tutaj.

Jeśli jesteś np. na wakacjach lub w delegacji, możesz skorzystać w miejscu swojego pobytu
z porad lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, jeśli:

  • nagle zachorowałeś
  • twój stan zdrowia nagle się pogorszył

Świadczenia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej od poniedziałku do piątku w godzinach  1800 – 800, soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy od 800 dnia danego do 800 dnia następnego udzielane są w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej przez:

Samodzielny Zakład Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ

  1. Milenijna 4 – tel.: 22 519 – 33 – 41
  2. Dąbrowszczaków 5A – tel.: 22 619 – 19 – 17

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA WIZYTĘ?

W celu umówienia się na wizytę do lekarza internisty lub lekarza pediatry na wystarczy zadzwonić pod numer 22 100 52 82. Zapisy do lekarza pierwszego kontaktu w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia odbywają się od poniedziałku do piątku na każdy bieżący tydzień.

Do gabinetu zabiegowego oraz pracowni RTG nie obowiązują zapisy na konkretne godziny, wystarczy pojawić się w rejestracji w godzinach pracy Gabinetu Zabiegowego lub Pracowni RTG (wymagane skierowanie).

Do pobrania:
Deklaracja wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej POZ