Skip to content

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA

Goldenmed

KONSULTACJE PEDIATRYCZNE I INTERNISTYCZNE 
W RAMACH NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA NFZ

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej pacjenci mogą korzystać z usług lekarza internisty, lekarza pediatry, pielęgniarki i położnej po wcześniejszym złożeniu pisemnej deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki i położnej.
Złożenie deklaracji uprawnia do korzystania z usług w Centrum Medycznym Goldenmed w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

W celu skorzystania z porady lekarza w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, złóż deklarację wyboru do wybranego lekarza. Deklaracje wyboru lekarza POZ można złożyć w postaci papierowej lub w postaci elektronicznej za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP). Masz prawo nie częściej niż trzy razy w roku kalendarzowym bezpłatnie zmienić deklarację wyboru lekarza:

  • lekarz POZ (dla dzieci do 18 r.ż.) – lek. med. Anna Jędrzejczak
  • lekarz POZ (dla dorosłych) – lek. med. Stanisław Orłowski
  • pielęgniarka POZ– mgr Natalia Zych
  • położna POZ (dla kobiet, dziewczynek, chłopców do 3 miesiąca życia) – Ewelina Wister lub Jolanta Baranowska

Wypełnioną deklarację w postaci papierowej należy złożyć osobiście w rejestracji Centrum Medycznego Goldenmed.

Pacjent składający deklarację może korzystać ze wszystkich internistów lub pediatrów przyjmujących w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dla pacjentek ciężarnych (od 21 tygodnia ciąży), które złożyły deklarację w naszym centrum, prowadzimy przygotowanie do porodu w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. W celu skorzystania z bezpłatnej edukacji przedporodowej, prosimy o kontakt z położną:
– położna Ewelina Wister – numer telefonu 538 341 489

Aktualna lista lekarzy przyjmujących w ramach Narodowego Funduszu tutaj.

Jeśli jesteś np. na wakacjach lub w delegacji, możesz skorzystać w miejscu swojego pobytu
z porad lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, jeśli:

  • nagle zachorowałeś
  • twój stan zdrowia nagle się pogorszył

Świadczenia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej od poniedziałku do piątku w godzinach  1800 – 800, soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy od 800 dnia danego do 800 dnia następnego udzielane są w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Aktualny wykaz znajduje się tutaj.

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA WIZYTĘ?

W celu umówienia się na wizytę do lekarza internisty lub lekarza pediatry wystarczy zadzwonić pod numer 22 100 52 82. Zapisy do lekarza pierwszego kontaktu w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia odbywają się od poniedziałku do piątku na każdy bieżący tydzień.

Do gabinetu zabiegowego oraz pracowni RTG obowiązują zapisy, wystarczy zadzwonić pod numer 22 100 52 82 lub umówić się w rejestracji na konkretną godzinę pracy Gabinetu Zabiegowego lub Pracowni RTG (wymagane skierowanie).

Do pobrania:
Deklaracja wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej POZ