Skip to content

Nasi lekarze

Goldenmed

Specjalizacja Tytuł naukowyImię nazwisko lekarzaGodziny pracy
Alergolog
Alergolog dziecięcy
dr n. med.Aleksandra Kosmędaponiedziałek: 9:00-16:00
wtorek: 16:40-18:00
środa: 13:00-16:00
piątek: 9:00-15:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy (od 10 r.ż.)
dr n. med. Justyna Kościuchwtorek: 11:00-16:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy
lek. med.Renata Korzepska-Gawrylukwtorek: 12:40-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Certyfikowany doradca laktacyjnyMagdalena Paszko środa: 8:30-14:30
Chirurg dziecięcy lek. med.Magdalena Połeć
środa: 16:00-19:15
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
lek.med.Marcin Feligaczwartek: 17:00-20:00
Chirurg ogólny
(stopa cukrzycowa)
lek. med.Wojciech Gdowskiczwartek: 15:30-17:00
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
lek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Katarzyna Księżopolska-Oziębłowtorek: 15:30-19:00
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Anna Woźniak-Ritoponiedziałek: 13:00-20:00
piątek: 09:00-15:00
Diabetolog
lek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 18:00-20:00
wtorek: 7:30-12:30
środa: 7:30-14:30
czwartek: 7:30-14:30
piątek: 7:30-14:30
Diabetolog
Diabetolog dziecięcy
lek. med.Jolanta Skwarzecgrafik ruchomy
DietetykmgrMarcin Szarysobota: 9:00-13:00
Echo serca
(Echokardiografia)
dr n. med.Marcin Konopkawtorek: 15:30-20:30
Echo serca
(Echokardiografia)
lek. med.Wojciech Nowakgrafik ruchomy
Endokrynolog
dr n. med.
Janusz Pachuckisobota: 9:00-13:00
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta dziecięcy (od 11 r. ż.)
mgrBłażej Goździkiewiczponiedziałek: 17:00-20:00
wtorek: 08:00-11:00
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta dziecięcy (od 0 r. ż.)
mgrPaweł Górskiśroda: 14:30-18:30
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta dziecięcy (od 4 r. ż.)
mgrMagdalena Ilnickaponiedziałek: 11:30-20:00
wtorek: 13:30-20:00
środa: 8:00-14:00
czwartek: 11:30-20:00
piątek: 8:00-14:00
Fizjoterapeutamgr
Żaneta Kieszkowskaurlop macierzyński
FizjoterapeutamgrMateusz Koniecznyponiedziałek: 8:00-13:00
wtorek: 8:00-13:00
środa: 15:00-20:00
czwartek: 8:00-13:00
piątek: 15:00-20:00
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta dziecięcy (od 2 r. ż.)
mgrMichał Pawłowskiwtorek: 12:00-20:00
środa: 8:00-15:00
czwartek: 14:00-19:00
piątek: 8:00-15:00
Gastrolog
Gastroenterolog
dr n. med.Lucyna Hryszczykczwartek: 16:00-19:00
Gastrolog
Gastroenterolog
dr n .med.
Beata Stępieńsobota: 9:00-14:00
Ginekolog
dr n. med.
Mikołaj Muzyczukwtorek: 15:00-21:00
piątek: 14:15-20:15
Ginekolog
dr n. med.
Lilla Szymankiewiczponiedziałek: 12:00-20:00
środa: 12:00-20:00
Ginekologlek. med.Paweł Wyleżołwtorek: 16:00-19:00
czwartek: 16:00-19:00
Ginekolog
lek. med.Eugeniusz Wysockisobota: 9:00-13:00
Ginekolog - Endokrynologdr n. med.
Kornelia Zarębaśroda: 12:00-19:00
Internista NFZlek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 9:00-12:00
piątek: 15:00-18:00
Internista NFZlek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 13:00-17:00
wtorek: 7:30-13:30
środa: 7:30-15:00
czwartek: 7:30-14:30
piątek: 7:30-14:30
Internista NFZlek. med.Zuzanna Małobęckaponiedziałek: 08:00-12:00
środa: 16:00-19:00
piątek: 13:00-18:00
Internista NFZlek. med.Helena Kawkazskaja-
Internista NFZlek. med.Jarosław Lesiakowskiczwartek: 11:00-18:00
Internista NFZlek. med.Stanisław Orłowskiponiedziałek: 7:00-14:00
wtorek: 15:00-18:00
środa: 10:00-14:00
czwartek: 14:00-17:00
piątek: 7:00-14:00
Kardiologlek. med.Ewa Burbickaponiedziałek: 16:00-19:00
Kardiolog lek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 12:00-13:00
piątek: 14:00-15:00
Kardiologdr n. med.Marcin Konopkawtorek: 15:30-20:30
Kardiologlek. med.Wojciech Nowakgrafik ruchomy
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Joanna Struzikśroda: 8:00-13:00
czwartek: 8:00-13:00
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Jolanta Czwojdzińskaponiedziałek: 16:00-18:00
wtorek: 13:00-18:00
środa: 14:00-16:00
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 8:00-15:00
Logopeda
Logopeda dziecięcy
dr n. hum.Agnieszka Jarzyńska-Bućkografik ruchomy
Medycyna pracy
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 10:15-14:00
czwartek: 10:00-14:00
Medycyna pracylek.med.Andrzej Jagiełłośroda 17:00-20:00
Medycyna pracy
dr n. med.Robert Szamborski-
Medycyna transportu
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 10:15-14:00
czwartek: 10:00-14:00
Medycyna transportu
dr n. med.
Robert Szamborski-
Nefrologlek. med.Zuzanna Małobęckaponiedziałek: 08:00-12:00
środa: 16:00-19:00
piątek: 13:00-18:00
Nefrolog dziecięcylek. med.Piotr Skrzypczykśroda: 16:00-21:00
Neurochirurgdr n. med.Jarosław Poleszczukczwartek: 15:30-20:00
Neurolog dziecięcylek. med.Mirosława Gołębiewskaczwartek: 15:00-20:00
Neurolog dziecięcydr n. med.
Wojciech Ostoja-Chrząstowski czwartek: 8:20-13:00 oraz 16:00-19:00
piątek: 8:20-14:00
Neurologdr hab. n. med.Jan Bembenekgrafik ruchomy
Neurologlek. med.Beata Sadowska-Tajsiakponiedziałek: 15:00-21:00
Neurologopeda dziecięcydr n. hum.Agnieszka Jarzyńska-Bućkografik ruchomy
Okulistalek. med.Ewa Bartha grafik ruchomy
Okulista
Okulista dziecięcy (od 10 r. ż.)
lek. med.Emilia Nowowiejska-
Okulista
Okulista dziecięcy (od 7 r. ż.)
dr n. med.Joanna Przybek-Skrzypeckaponiedziałek: 15:00-19:00
Okulistadr n. med.Michał Postczwartek: 16:00-20:00
piątek: 8:00-12:00
Okulista
Okulista dziecięcy (od 0 r. ż.)
lek. med.Michał Szotśroda: 14:00-21:00
sobota: 9:00-14:00
Ortopedalek. med.Jarosław Lesiakowskiczwartek: 18:00-20:00
Ortopeda
Ortopeda dziecięcy
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-20:30
środa: 13:00-20:00
czwartek: 16:00-20:00
piątek: 8:30-14:00
Ortopeda
lek. med.Jan Wasielewskiwtorek: 16:30-20:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
lek. med.
Marcin Brodaczwartek: 15:30-18:30
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Lechosław Chmielikponiedziałek: 18:00-20:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Robert Szamborski-
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Roman Stablewskiśroda: 16:00-19:30
Pediatra NFZlek. med.Joanna Jasik
poniedziałek: 8:15-16:00
środa: 8:00-16:00
czwartek: 15:00-19:00
Pediatra NFZlek. med.Anna Jędrzejczakponiedziałek: 14:00-20:00
wtorek: 8:00-14:00
środa: 8:00-14:00
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 8:00-14:00
Pediatralek. med.Renata Korzepska-Gawrylukwtorek: 8:00-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Pediatra NFZdr n. med.
Aleksandra Kosmędaponiedziałek: 9:00-16:00
wtorek: 13:00-16:20
środa: 9:00-13:00
czwartek: 8:00-12:00
piątek: 9:00-15:00
Pediatralek. med.Anna Kubaszewskaponiedziałek: 8:00-15:00
środa: 8:00-14:00
Pediatra NFZ
lek. med.Elżbieta Nowakwtorek: 16:00-19:30
środa: 16:00-18:00
piątek: 8:00-13:00
Pediatra NFZlek. med.Anna Siwoniaponiedziałek: 9:00-15:00
piątek: 14:00-19:00
Pediatradr n. med.Piotr Skrzypczykśroda: 16:00-18:00
Pediatra NFZlek. med.Justyna Wawrowska
wtorek: 8:00-13:00
środa: 15:00-18:00
piątek: 16:00-18:00
Proktologlek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Psycholog
Psycholog dziecięcy (od 6 r. ż.)
mgrAgnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
Psychotechnikamgr
Agnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
PsychotechnikamgrEwa Ułasiewicz-Kupczykwtorek: 16:00-21:00
Pulmonologlek. med.Ewa Szcześniakśroda: 17:30-20:00
Pulmonolog
Pulmonolog dziecięcy (od 12 r. ż.)
dr n. med.Justyna Kościuchwtorek: 11:00-16:00
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Olga Jachimczykczwartek: 8:00-14:00
Stomatolog ZĄBlek. dent.Dominika Kowalikponiedziałek: 09:00-20:00
czwartek: 14:00-20:00
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Katarzyna Królikśroda: 13:00-20:00
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Agnieszka Nowakowskawtorek: 16:00-20:00
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Kamila Szczesnapiątek: 15:30-20:30
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Barbara Woźniak-Gągoł-
Technik RTGElżbieta Bernatgrafik ruchomy
Technik RTGmgrMałgorzata Chądzyńskawtorek: 16:00-20:00
piątek: 8:00-16:00
Technik RTGAnna Głowackagrafik ruchomy
Technik RTGmgrMarcin Zychponiedziałek: 15:30-20:30
środa: 15:30-20:30
czwartek: 15:30-20:30
Urologdr n. med.Tomasz Domelponiedziałek: 18:00-20:50
Specjalista USG
USG dla dzieci
dr n. med. Mikołaj Muzyczukwtorek: 15:00-21:00
piątek: 14:15-20:15
Specjalista USG NFZ
USG dla dzieci
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 9:15-14:00
czwartek: 9:00-14:00
Specjalista USG NFZ
USG dla dzieci
lek. med.Katarzyna Krupaurlop macierzyński
Specjalista USG doppler
dr hab. n. med.Jan Bembenek grafik ruchomy
Specjalista USG ortopedyczne
USG ortopedyczne dla dzieci
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-20:30
środa: 13:00-20:00
czwartek: 16:00-20:00
piątek: 8:30-14:00