Nasi lekarze

Goldenmed

Specjalizacja Tytuł naukowyImię nazwisko lekarzaGodziny pracy
Alergolog
Alergolog dziecięcy
dr n. med.Aleksandra Kosmędaponiedziałek: 9:00-16:00
wtorek: 16:20-18:00
środa: 13:00-16:00
piątek: 9:00-15:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy
lek. med.Renata Korzepska-Gawrylukwtorek: 12:40-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy
lek. med.Aneta Serwatka-
Chirurg dziecięcy lek. med.Magdalena Połeć
środa: 16:00-20:00
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
dr n. med.Marcin Feligaraz w miesiącu
Chirurg ogólny
(stopa cukrzycowa)
lek. med.Wojciech Gdowskiczwartek: 15:30-17:00
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
lek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Katarzyna Księżopolska-Oziębłourlop macierzyński
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Weronika Molgaczwartek: 16:00-20:00
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Anna Woźniak-Ritoponiedziałek: 14:00-20:00
piątek: 10:00-15:00
Diabetolog
lek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 18:00-20:00
wtorek: 7:30-14:30
środa: 7:30-15:00
czwartek: 7:30-14:00
piątek: 7:30-14:30
Echo serca
(Echokardiografia)
dr n. med.Marcin Konopkawtorek: 15:30-20:30
Echo serca
(Echokardiografia)
lek. med.Wojciech Nowakgrafik ruchomy
Echo serca
(Echokardiografia)
dr n. med.Marek Rosiak-
Endokrynolog
dr n. med.
Janusz Pachuckisobota: 9:00-13:00
FizjoterapeutamgrMagdalena Ilnickaponiedziałek: 11:30-20:00
czwartek: 11:30-20:00
sobota: 8:00-13:00
Fizjoterapeutamgr
Żaneta Kieszkowskaurlop
FizjoterapeutamgrMateusz Koniecznyponiedziałek: 8:00-11:00
wtorek: 7:00-11:00
środa: 16:00-20:00
czwartek: 7:00-11:00
piątek: 16:00-20:00
FizjoterapeutamgrMichał Pawłowskiwtorek: 14:00-20:00
środa: 8:00-15:30
piątek: 8:00-15:00
Gastrolog dziecięcy
Gastroenterolog dziecięcy
prof. dr hab. n. med.
Grzegorz Oracz-
Gastrolog
Gastroenterolog
dr n .med.
Beata Stępieńgrafik ruchomy
Ginekolog
dr n. med.
Mikołaj Muzyczukwtorek: 15:00-21:00
czwartek: 15:00-21:00
Ginekologlek. med.Katarzyna Pankiewiczczwartek: 15:00-18:00
Ginekolog
dr n. med.
Lilla Szymankiewiczponiedziałek: 11:00-20:00
środa: 12:00-20:00
Ginekolog
lek. med.Eugeniusz Wysockisobota: 9:00-14:00
Ginekolog - Endokrynologdr n. med.
Kornelia Zarębaśroda: 12:00-19:00
Internista NFZlek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 9:00-13:00
piątek: 14:00-18:00
Internista NFZlek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 13:00-18:00
wtorek: 7:30-14:30
środa: 7:30-15:00
czwartek: 7:30-14:00
piątek: 7:30-14:00
Internista NFZlek. med.Zuzanna Małobęcka (Giłka)środa: 16:00-18:00
Internista NFZlek. med.Helena Kawkazskajawtorek: 10:00-14:00
środa: 10:00-14:00
Internista NFZlek. med.Jarosław Lesiakowskiczwartek: 16:00-18:00
Internista NFZlek. med.Stanisław Orłowskiponiedziałek: 8:00-14:00
wtorek: 15:00-18:00
środa: 10:00-14:00
czwartek: 14:00-17:00
piątek: 8:00-14:00
Kardiologlek. med.Ewa Burbickaponiedziałek: 17:00-20:00
Kardiolog lek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 9:00-13:30
piątek: 14:00-18:00
Kardiologlek. med.Marcin Konopkawtorek: 15:30-20:30
Kardiologlek. med.Wojciech Nowakgrafik ruchomy
Kardiologlek. med.Marek Rosiak-
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Joanna Struzikśroda: 8:00-13:00
czwartek: 8:00-13:00
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Jolanta Czwojdzińskaponiedziałek: 16:00-18:00
wtorek: 13:00-18:00
środa: 14:00-16:00
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 8:00-15:00
Logopeda
Logopeda dziecięcy
dr n. hum.Agnieszka Jarzyńska-Bućkografik ruchomy
Medycyna pracy
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 9:15-14:30
czwartek: 9:00-14:30
Medycyna pracylek.med.Andrzej Jagiełłowtorek: 16:00-20:00
Medycyna pracy
dr n. med.Robert Szamborski-
Medycyna transportu
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 9:15-14:30
czwartek: 9:00-14:30
Medycyna transportu
dr n. med.
Robert Szamborski-
Nefrolog dziecięcylek. med.Piotr Skrzypczykśroda: 16:00-21:00
Neurolog dziecięcylek. med.Mirosława Gołębiewskaczwartek: 15:00-20:00
Neurolog dziecięcydr n. med.
Wojciech Ostoja-Chrząstowski czwartek: 8:20-13:00 oraz 16:00-19:00
piątek: 8:20-14:00
Neurologdr n. med.Jan Bembenekgrafik ruchomy
Neurologlek. med.Beata Sadowska-Tajsiakponiedziałek: 17:00-21:00
Okulista
Okulista dziecięcy (od 10 r. ż.)
lek. med.Emilia Nowowiejska-
Okulista
Okulista dziecięcy (od 4 r. ż.)
lek. med.Michał Szotśroda: 14:00-21:00
piątek: 15:00-18:00
Okulistalek. med.Ewa Bartha -
Okulista
Okulista dziecięcy (od 6 r. ż.)
dr n. med.Joanna Przybek-Skrzypeckawtorek: 15:30-20:00
Ortopedalek. med.Jarosław Lesiakowskiczwartek: 18:00-20:00
Ortopeda
Ortopeda dziecięcy
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-21:00
środa: 13:00-21:00
czwartek: 16:00-21:00
piątek: 8:30-14:00
Ortopeda
lek. med.Jan Wasielewskiwtorek: 16:30-20:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Marcin Brodaczwartek: 15:30-18:30
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Lechosław Chmielikponiedziałek: 18:00-20:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Robert Szamborski-
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Roman Stablewskiśroda: 16:00-19:30
Pediatra NFZ
lek. med.Agnieszka Adamczyk-
Pediatra NFZlek. med.Joanna Jasik
poniedziałek: 8:15-16:00
wtorek: 8:00-16:00
środa: 8:00-16:00
czwartek: 15:00-19:00
Pediatra NFZlek. med.Anna Jędrzejczakponiedziałek: 14:00-20:00
wtorek: 8:00-14:00
środa: 8:00-14:00
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 8:00-14:00
Pediatralek. med.Renata Korzepska-Gawrylukwtorek: 8:00-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Pediatra NFZdr n. med.
Aleksandra Kosmędaponiedziałek: 9:00-16:00
wtorek: 13:00-16:20
środa: 9:00-13:00
czwartek: 8:00-15:00
piątek: 9:00-15:00
Pediatralek. med.Anna Kubaszewskaponiedziałek: 8:00-14:00
środa: 8:00-15:00
Pediatra NFZ
lek. med.Elżbieta Nowakwtorek: 16:00-19:30
środa: 16:00-19:30
piątek: 8:00-13:00
Pediatra NFZlek. med.Anna Siwoniaponiedziałek: 8:00-15:00
piątek: 14:00-19:00
Pediatradr n. med.Piotr Skrzypczykśroda: 16:00-18:00
Pediatra NFZlek. med.Justyna Wawrowska
wtorek: 8:00-13:00
środa: 15:00-18:00
piątek: 16:00-18:00
Proktologlek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Psycholog
Psycholog dziecięcy (od 6 r. ż.)
mgrAgnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
Psychotechnikamgr
Agnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
Pulmonologlek. med.Ewa Szcześniak-
Stomatolog ZĄBlek. dent.Olga Jachimczykwtorek: 14:00-20:00
czwartek: 8:00-14:00
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Agnieszka Nowakowskaśroda: 15:00-20:00
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Paulina Orłowwtorek: 15:00-20:00
Stomatolog ZĄBlek. dent.Kamila Szczesnapiątek: 15:30-20:30
Stomatolog ZĄB
Stomatolog dziecięcy
lek. dent.Barbara Woźniak-Gągołśroda: 9:00-14:00
Technik RTGmgrMałgorzata Chądzyńskawtorek: 16:00-20:30
piątek: 8:00-16:00
Technik RTGmgrMarcin Zychponiedziałek: 15:30-20:30
środa: 15:30-20:30
czwartek: 15:30-20:30
Urologdr n. med.Tomasz Domelponiedziałek: 18:00-21:00
Specjalista USGdr n. med. Mikołaj Muzyczukwtorek: 15:00-21:00
czwartek: 15:00-21:00
Specjalista USG NFZlek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 9:15-14:30
czwartek: 9:00-14:30
Specjalista USG, USG Doppler
Specjalista USG dla dzieci
Dwustopniowa specjalizacja z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
lek. med.Mateusz Wereszczyńskiśroda: 19:00-21:00
Specjalista USG NFZ
USG dla dzieci
lek. med.Katarzyna Krupa-
Specjalista USG doppler
dr n. med.Jan Bembenek grafik ruchomy
Specjalista USG ortopedyczne
USG ortopedyczne dla dzieci
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-21:00
środa: 13:00-21:00
czwartek: 16:00-21:00
piątek: 8:30-14:00
Dietetyk
Dietetyk dziecięcy
mgrMarcin Szarysobota: 9:00-13:00