d
c

Nasi lekarze

Goldenmed

Specjalizacja Tytuł naukowyImię nazwisko lekarzaGodziny pracy
Chirurg dziecięcy lek. med.Magdalena Połeć
grafik ruchomy
Chirurg plastyczny
Chirurg ogólny
lek. med.Agnieszka Bielarska
piątek: 16:00-18:00
Diabetolog dziecięcy
dr n. med.
Elżbieta Lipska-
Endokrynolog dziecięcy
dr n. med.
Elżbieta Lipska-
Gastrolog dziecięcy
Gastroenterolog dziecięcy
prof. dr hab. n. med.
Grzegorz Oraczśroda: 16:00-19:00
Neurolog dziecięcylek. med.Mirosława Gołębiewskaczwartek: 15:00-20:00
Neurolog dziecięcydr n. med.
Wojciech Ostoja-Chrząstowski czwartek: 8:20-13:00
piątek: 8:20-14:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy
dr n. med.Aleksandra Kosmędaponiedziałek: 9:00-15:00
wtorek: 13:00-14:30
środa: 13:00-15:00
piątek: 9:00-15:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy
lek. med.Renata Korzepska-Gawrylukwtorek: 8:00-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy
lek. med.Aneta Serwatkaponiedziałek: 16:00-20:00
Chirurg ogólny
(stopa cukrzycowa)
lek. med.Wojciech Gdowskiczwartek: 15:30-18:00
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
dr n. med.Marcin Feligaczwartek: 17:00-20:00
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
lek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy (od 12 r. ż.)
lek. med.Aleksandra Bolewskawtorek: 15:30-19:30
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Katarzyna Księżopolska-Oziębłoponiedziałek: 9:00-12:00
środa: 15:00-20:00
sobota: 9:00-14:00
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Anna Woźniakurlop macierzyński
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Weronika Molgaponiedziałek: 16:00-20:00
czwartek: 16:00-20:30
sobota: 9:00-14:00
Diabetolog
lek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 18:00-20:00
wtorek: 7:30-14:30
środa: 7:30-15:00
czwartek: 7:30-14:00
piątek: 7:30-14:00
Echo serca
(Echokardiografia)
dr n. med.Marcin Konoplawtorek: 15:30-20:30
Echo serca
(Echokardiografia)
dr n. med.Marek Rosiakśroda: 8:30-13:00
Endokrynolog
dr n. med.
Janusz Pachuckisobota: 9:00-13:00
FizjoterapeutamgrMichał Pawłowskisobota: 8:00-14:00
FizjoterapeutamgrMateusz Koniecznyponiedziałek: 7:00-10:20
wtorek: 17:00-20:00
środa: 17:00-20:00
czwartek: 7:00-10:00
piątek: 17:00-20:00
Fizjoterapeutamgr
Żaneta Kaźmierczakponiedziałek: 13:00:-20:00
wtorek: 7:00-15:00
środa: 7:00-15:00
czwartek: 13:00-20:00
piątek: 7:00-15:00
Gastrolog
Gastroenterolog
dr n .med.
Beata Stępieńgrafik ruchomy
Ginekolog
dr n. med.Aneta Kowalska-Kańkaponiedziałek: 16:00-20:00
Ginekolog
lek. med.Eugeniusz Wysockisobota: 9:00-14:00
(dwa razy w miesiącu)
Ginekologlek. med.Katarzyna Pankiewiczurlop macierzyński
Ginekolog
dr n. med.
Lilla Szymankiewiczponiedziałek: 11:00-21:00
środa: 11:00-21:00
Ginekolog
lek. med.Maciej Błońskiurlop
Ginekolog
dr n. med.
Mikołaj Muzyczukwtorek: 9:00-21:00
czwartek: 15:00-21:00
Ginekolog - Endokrynologdr n. med.
Kornelia Zarębaśroda: 14:00-21:00
Internista NFZlek. med.Helena Kawkazskajaponiedziałek: 16:00-20:00
środa: 14:00-18:00
Internista NFZlek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 13:00-18:00
wtorek: 7:30-14:30
środa: 7:30-15:00
czwartek: 7:30-14:00
piątek: 7:30-14:00
Internista NFZlek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 8:30-13:30
piątek: 14:00-20:00
Internista NFZlek. med.Orłowski Stanisławponiedziałek: 7:00-14:00
środa: 14:00-16:00
czwartek: 14:00-17:00
piątek: 7:00-14:00
Internista NFZlek. med.Wojciech Nowakurlop
Internista NFZlek. med.Zuzanna Giłkaśroda: 15:30-20:00
czwartek: 15:30-20:00
Kardiologlek. med.Marcin Konopkawtorek: 15:30-20:30
Kardiologlek. med.Marek Rosiakśroda: 8:30-13:00
Kardiolog lek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 8:30-13:30
piątek: 14:00-20:00
Pediatra NFZ
lek. med.Agnieszka Adamczykwtorek: 14:30-17:00
czwartek: 15:30-18:00
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Joanna Struzikśroda: 8:00-13:00
czwartek: 8:00-13:00
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Jolanta Czwojdzińskaponiedziałek: 16:00-18:00
wtorek: 14:00-20:00
środa: 14:00-16:00
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 8:00-15:00
Logopeda
Logopeda dziecięcy
dr n. hum.Agnieszka Jarzyńska-Bućkosobota: 10:00-14:00
Medycyna pracy
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 9:00-14:30
wtorek: 16:00-20:00
czwartek: 9:00-14:30
sobota: 9:00-14:00
Medycyna pracy
dr n. med.Robert Szamborskiwtorek: 12:00-14:40
Medycyna transportu
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 9:00-14:30
wtorek: 16:00-20:00
czwartek: 9:00-14:30
sobota: 9:00-14:00
Medycyna transportu
dr n. med.
Robert Szamborskiwtorek: 12:00-14:40
Neurologdr n. med.Jan Bembeneksobota: 8:20-14:00
Neurologlek. med.Beata Sadowska-Tajsiakponiedziałek: 17:00-21:00
sobota: 9:00-13:00
Okulistalek. med.Katarzyna Sowaśroda: 16:00-19:40
Okulista
Okulista dziecięcy (od 10 r. ż.)
lek. med.Emilia Nowowiejskaczwartek: 15:30-19:00
Okulista
Okulista dziecięcy (od 4 r. ż.)
lek. med.Kamila Kucharskasobota: 9:30-12:30
Okulista dziecięcy (od 3 r. ż.)
lek. med.Elżbieta Mackiewiczpiątek: 8:00-12:00
Okulista
Okulista dziecięcy (od 6 r. ż.)
dr n. med.Janusz Skrzypeckiponiedziałek: 15:00-20:00
Okulista
Okulista dziecięcy (od 6 r. ż.)
dr n. med.Joanna Przybek-Skrzypeckawtorek: 15:00-20:00
Ortopeda
lek. med.Jan Wasielewskiwtorek: 16:30-20:00
sobota: 9:00-14:00
Ortopeda
Ortopeda dziecięcy
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-21:00
środa: 12:30-14:00 oraz 15:00-21:00
czwartek: 16:30-21:00
piątek: 8:30-14:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Marcin Brodaczwartek: 14:00-18:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Lechosław Chmielikponiedziałek: 18:00-20:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Robert Szamborskiwtorek: 12:00-14:40
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Roman Stablewskiśroda: 16:00-19:30
Pediatralek. med.Anna Jędrzejczakponiedziałek: 14:00-20:00
wtorek: 8:00-14:00
środa: 8:00-14:00
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 13:30-19:30
Pediatralek. med.Teresa Rudzińskaponiedziałek: 9:30-14:30
wtorek: 9:30-14:30
piątek: 9:30-14:30
Pediatralek. med.Anna Kubaszewskaponiedziałek: 8:00-13:00
środa: 8:00-13:00
Pediatralek. med.Renata Korzepska-Gawrylukwtorek: 8:00-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Pediatra NFZdr n. med.
Aleksandra Kosmędawtorek: 14:30-18:00
środa: 9:00-13:00
czwartek: 8:00-15:00
Pediatra NFZlek. med.Justyna Wawrowska
wtorek: 8:00-13:00
środa: 15:00-18:00
piątek: 16:00-18:00
Pediatra NFZlek. med.Joanna Jasik
poniedziałek: 8:00-15:00
wtorek: 8:00-14:00
środa: 8:00-14:00
czwartek: 15:00-19:00
Proktologlek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Psycholog
Psycholog dziecięcy
mgrMonika Bubiczgrafik ruchomy

Psycholog
Psycholog dziecięcy (od 6 r. ż.)
mgrAgnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
Psychotechnikamgr
Agnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
Pulmonologlek. med.Ewa Szcześniakśroda: 17:30-20:30
Urologdr n. med.Tomasz Domelponiedziałek: 17:20-21:00
USGdr n. med. Mikołaj Muzyczukwtorek: 9:00-21:00
czwartek: 15:00-21:00
USG NFZlek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 9:00-14:30
wtorek: 16:00-20:00
czwartek: 9:00-14:30
sobota: 9:00-14:00
USG
USG doppler
USG dla dzieci
lek. med.Mateusz Wereszczyńskipiątek: 15:30-20:00
USG NFZ
USG dla dzieci
dr n. med.Maciej Jędrzejczyk-
USG doppler
dr n. med.Jan Bembenek sobota: 8:20-14:00
USG ortopedyczne
USG ortopedyczne dla dzieci
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-21:00
środa: 12:30-14:00 oraz 15:00-21:00
czwartek: 16:30-21:00
piątek: 8:30-10:30
Dietetykamgr inż.Ewa Bielska-Szilkegrafik ruchomy
Technik RTGmgrMarcin Zychponiedziałek: 13:00-21:00
wtorek: 7:00-14:00
środa: 13:00-21:00
czwartek: 13:30-21:00
piątek: 8:00-15:00
Technik RTGmgrMałgorzata Chądzyńskawtorek: 16:00-21:00