d
c

Nasi lekarze

Goldenmed

Specjalizacja Tytuł naukowyImię nazwisko lekarzaGodziny pracy
Chirurg dziecięcy lek. med.Magdalena Połeć
grafik ruchomy
Dermatolog dziecięcylek. med.Magdalena Kamińskagrafik ruchomy
Diabetolog dziecięcy
dr n. med.
Elżbieta Lipskaśroda: 16:00-18:00
Endokrynolog dziecięcy
dr n. med.
Elżbieta Lipskaśroda: 16:00-18:00
Gastrolog dziecięcy
Gastroenterolog dziecięcy
dr n. med.
Piotr Dziechciarzwtorek: 17:40-20:00
Neurolog dziecięcylek. med.Mirosława Gołębiewskaczwartek: 16:30-19:30
Neurolog dziecięcydr n. med.
Ostoja-Chrząstowski Wojciechczwartek: 8:20-12:20
piątek: 8:20-12:20
Alergolog
Alergolog dziecięcy
dr n. med.Aleksandra Kosmędaśroda: 11:00-15:00
wtorek: 13:00-14:20
piątek: 10:00-15:00
Alergolog
Alergolog dziecięcy
lek. med.Renata Koprzepska-Gawrylukwtorek: 8:00-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Biopsjelek. med.Piotr Rondudagrafik ruchomy
Chirurg ogólny
(stopa cukrzycowa)
lek. med.Wojciech Gdowskiczwartek: 15:30-17:00
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
dr n. med.Marcin Feligagrafik ruchomy
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy
lek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy (od 12 r. ż.)
lek. med.Aleksandra Bolewskawtorek: 15:30-18:30
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Katarzyna Księżopolska-Oziębłowtorek: 15:00-19:30
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Anna Woźniakurlop macierzyński
Dermatolog
Dermatolog dziecięcy
lek. med.Weronika Molgaczwartek: 16:00-20:00
Diabetolog
lek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 18:00-20:00
wtorek: 8:00-15:00
środa: 8:00-15:30
czwartek: 8:00-14:30
piątek: 8:00-15:00
Echo serca
(Echokardiografia)
dr n. med.Marcin Konoplawtorek: 15:30-20:15
Echo serca
(Echokardiografia)
dr n. med.Marek Rosiakgrafik ruchomy
Endokrynolog
dr n. med.
Janusz Pachuckisobota: 9:00-13:00
FizjoterapeutamgrMichał Pawłowskigrafik ruchomy
Fizjoterapeutamgr
Żaneta Kaźmierczakponiedziałek: 14:30:-20:00
wtorek: 7:00-14:00
środa: 7:00-14:00
czwartek: 14:00-20:00
piątek: 7:00-14:00
Gastrolog
Gastroenterolog
dr n .med.
Beata Stępieńsobota: 9:00-13:00
(raz w miesiącu)
Ginekolog
dr n. med.Aneta Kowalska-Kańkaczwartek: 8:00-10:40
piątek: 16:00-20:00
Ginekolog
lek. med.Eugeniusz Wysockisobota: 9:00-13:00
(dwa razy w miesiącu)
Ginekologlek. med.Katarzyna Pankiewiczponiedziałek: 16:00-21:00
Ginekolog
dr n. med.
Lilla Szymankiewiczponiedziałek: 9:00-15:30
środa: 11:00-15:00 oraz 16:00-21:00
Ginekolog
lek. med.Maciej Błońskisobota: 9:00-14:00
Ginekolog
dr n. med.
Mikołaj Muzyczukwtorek: 15:00-21:00
czwartek: 15:00-21:00
Ginekolog
Ginekolog-Endokrynolog
dr n. med.
Kornelia Zarębaśroda: 16:00-21:00
Internista
lek. med.Marcin Konopkawtorek: 15:30-20:15
Internista NFZlek. med.Ewa Gączarek-Belczykponiedziałek: 13:00-18:00
wtorek: 8:00-15:00
środa: 8:00-15:30
czwartek: 8:00-14:30
piątek: 8:00-15:00
Internista NFZlek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 8:30-13:30
czwartek: 15:00-18:00
piątek: 14:00-20:00
Internista NFZlek. med.Orłowski Stanisławponiedziałek: 8:00-14:00
środa: 14:00-16:00
czwartek: 14:00-17:00
piątek: 8:00-14:00
Internista NFZlek. med.Wojciech Nowakwtorek: 16:15-21:00
Internista NFZlek. med.Zuzanna Giłkaponiedziałek: 15:30-20:00
środa: 15:30-20:15
czwartek: 15:30-20:00
Kardiologlek. med.Marcin Konopkawtorek: 15:30-20:15
Kardiologlek. med.Marek Rosiakgrafik ruchomy
Kardiolog lek. med.Marta Domańskaponiedziałek: 8:30-13:30
czwartek: 15:00-18:00
piątek: 14:00-20:00
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
lek. med.Renata Kalkowska-Kryżeponiedziałek: 15:00-19:00
środy: 15:30-19:30
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Joanna Struzikśroda: 8:00-13:00
czwartek: 8:00-13:00
Lekarz rodzinny
Internista NFZ
Pediatra NFZ
lek. med.Jolanta Czwojdzińskaponiedziałek: 16:00-18:00
wtorek: 14:00-20:00
czwartek: 8:00-12:00 oraz 15:00-18:00
piątek: 8:00-15:00
Logopeda
Logopeda dziecięcy
dr n. hum.Agnieszka Jarzyńska-Bućkowtorek: 17:30-20:00
Medycyna pracy
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 11:15-14:30
czwartek: 9:00-15:00
Medycyna pracy
dr n. med.Robert Szamborskiwtorek: 12:00-14:40
Medycyna transportu
lek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 11:15-14:30
czwartek: 9:00-15:00
Medycyna transportu
dr n. med.
Robert Szamborskiwtorek: 12:00-14:40
Neurologdr n. med.Jan Bembenekgrafik ruchomy
Neurologlek.
Tomasz Nowakowskiponiedziałek: 15:00-18:00
Okulistalek. med.Katarzyna Sowaśroda: 15:30-19:30
Okulista
Okulista dziecięcy (od 10 r. ż.)
lek. med.Emilia Nowowiejskaczwartek: 16:00-19:00
Okulista
Okulista dziecięcy (od 10 r. ż.)
dr n. med.Janusz Skrzypeckiwtorek 15:00-20:00
Okulista
Okulista dziecięcy (od 6 r. ż.)
dr n. med.Joanna Przybek-Skrzypeckaponiedziałek: 14:30-20:00
Ortopeda
lek. med.Krzysztof Królpiątek: 18:00-20:00

Ortopeda
lek. med.Jacek Przybekwtorek: 12:00-14:00

Ortopeda
Ortopeda dziecięcy
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-21:00
środa: 12:30-14:00 oraz 17:30-21:00
czwartek: 16:30-21:00
piątek: 8:30-10:30
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Lechosław Chmielikponiedziałek: 18:00-20:00
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Robert Szamborskiwtorek: 12:00-14:40
Otolaryngolog
Otolaryngolog dziecięcy
dr n. med.
Roman Stablewskiśroda: 16:00-19:30
Patomorfolog
lek. med.Piotr Rondudagrafik ruchomy
Pediatralek. med.Anna Jędrzejczakponiedziałek: 14:00-20:00
wtorek: 8:00-14:20
środa: 8:00-14:00
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 13:30-19:30
Pediatralek. med.Anna Kubaszewskaponiedziałek: 8:00-13:00
środa: 8:00-13:00
Pediatralek. med.Renata Koprzepska-Gawrylukwtorek: 8:00-15:00
czwartek: 13:00-20:00
Pediatra NFZdr n. med.
Aleksandra Kosmędaponiedziałek: 8:00-15:00
wtorek: 13:00-18:00
środa: 8:00-11:00
czwartek: 8:00-15:00
piątek: 8:00-10:00
Pediatra NFZlek. med.Urbanik Aleksandragrafik ruchomy
Pediatra NFZlek. med.Wawrowska Justyna
wtorek: 15:00-18:00
środa: 15:00-18:00
piątek: 16:00-18:00
Pediatra NFZlek. med.Joanna Jasik
poniedziałek: 8:00-15:00
wtorek: 8:00-14:00
środa: 8:00-14:00
czwartek: 15:00-19:00
Proktologlek. med.Pamela Kowalikśroda: 16:00-21:00
Psychiatra
lek. med.Anna Papasz-Siemieniuk-
Psychiatralek. med.Irmina Sadowskaśroda: 16:00-20:00
Psycholog
Psycholog dziecięcy (od 6 r. ż.)
mgrAgnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
Psychotechnikamgr
Agnieszka Nowakowskagrafik ruchomy
Pulmonologlek. med.Ewa Szcześniakśroda: 17:30-20:30
Urologdr n. med.Tomasz Domelponiedziałek: 17:20-21:00
USGdr n. med. Mikołaj Muzyczukwtorek: 15:00-21:00
czwartek: 15:00-21:00
USG NFZlek. med.Katarzyna Dejnekaponiedziałek: 11:15-14:30
czwartek: 9:00-15:00
USG NFZ
USG dla dzieci
dr n. med.Maciej Jędrzejczykponiedziałek: 8:45-10:15
piątek: 14:20-17:00
USG doppler
dr n. med.Jan Bembenek grafik ruchomy
USG ortopedyczne lek. med.Krzysztof Królgrafik ruchomy
USG ortopedyczne
USG ortopedyczne dla dzieci
lek. med.Dariusz Owczarekponiedziałek: 15:30-21:00
środa: 12:30-14:00 oraz 17:30-21:00
czwartek: 16:30-21:00
piątek: 8:30-10:30